Dárek pro všechny příležitosti


Každý z nás asi moc dobře ví, jak těžké je vybrat dárek, a to k jakékoliv příležitosti. Během roku člověk nevnímá, co druhá polovička říká, a pokud ano, tak to s největší pravděpodobností stejně zapomenete. Ovšem nejde o to, koupit dárek za velké peníze, ale spíše si vzpomenout na daný den. Pokud se i letos blíží narozeniny nebo svátek vaší ženy, tak nesmutněte a zkuste vybrat jeden s těchto zajímavých tipů.

kryt na iphone

Dárek který potěší

  • Kytice – Ať si každý říká co chce, tak kytice je dárek, který miluje každá žena. Nejde o to, kolik vás bude stát, ale o to, že je to kytice. Můžete si klidně dát práci na louce a posbírat přírodní kytici, kterou pěkně zavážete a bude mít stejnou váhu, jako kupované. Iniciativě se meze nekladou a můžete se v tomto ohledu převést.
  • Kryt na telefon – Kryt na iphone 5s a také na další telefony je celkem praktická věc. Díky krytu nedojde k poškození telefonu a manželka to rozhodně ocení. Navíc můžete vybírat zajímavé motivy a vybrat takový, který vás samotné osloví. Jedná se o perfektní dárek, který potěší.
  • Předplatné časopisu – Mnoho mladých slečen, ale i žen ve středním věku čte časopisy. Každý má svůj oblíbený časopis, ať už o módě nebo o cestování a dalších věcech. Zkuste během roku vypozorovat, který časopis se manželce líbí a udělejte jí radost předplatným. Rozhodně nešlápnete vedle a vaše žena si při kávě bude mít co přečíst.
  • Odpočinek – Mnoho žen si potřebuje třeba jen odpočinout. Zkuste jim proto dopřát odpočinek a během celého dne se postarejte o děti. Manželku objednejte ke kadeřnici nebo na kosmetiku, kterou zaplatíte předem a dopřejte jí tuto péči, kde si odpočne. Rozhodně bude nadšená a vy mezi tím zaměstnáte děti a uklidíte doma.

kryt na iphone

Při dalším výběru dárku zkuste zvolit jeden z těchto tipů. Rozhodně se manželka nebude zlobit a bude ráda, že jste si na ní vzpomněli.