S montáží nábytku pomohou stěhováci


Stalo se vám někdy, že jste si pořídili psací stůl nebo postel, dovezli vám domů namísto vysněného nábytku jen hromadu kartonových krabic, a vy jste byli postaveni před nelehký úkol sestavit výrobek tak, aby vám sloužil ku prospěchu? S takovými situacemi se setkává dnes a denně několik desítek, stovek, možná tisícovek lidí, kteří nakupují nábytek, zařizují příbytek, ale nejsou zdatnými řemeslníky.

nábytek v předsíni

Smontovat nábytek totiž není jen tak, pro toho, kdo s tím nemá žádné zkušenosti, to může být problém, protože když zkušenosti teprve získáváte v průběhu práce, bude to pro vás sice do budoucna poučné, ale vy v tu chvíli potřebujete, aby byl sestavený nábytek funkční. Máte na to zkrátka jen jeden pokus a každý další pokus v případě, že někde uděláte chybu a nábytek při montáži poškodíte, vás vyjde zbytečně draho. Jistě uznáte, že nakupovat pět stejných psacích stolů jen proto, že ty čtyři jsou váš výukový materiál pro montáž nábytku, je hloupost.

nová kuchyně

Jestliže tedy potřebujete smontovat nábytek, jak se říká, „na jednu dobrou“, povolejte na montáž nábytku profesionály. Stěhovací firmy se touto prací zabývají již řadu let a díky zkušenostem se nestává, že by si neporadili i s vaším nábytkem. Mohou vám smontovat nový nábytek z obchodu, i když se nikam zrovna v tu chvíli nestěhujete a mohou vám smontovat i nábytek stávající, pokud jej potřebujete přemístit do jiného objektu, anebo třeba pouze v rámci jednoho domu z přízemí do prvního patra, pokud jde kupříkladu o vestavěnou skříň.

Montážní práce je třeba objednávat s určitým předstihem, proto je vhodné stěhovací firmu kontaktovat pár týdnů před nákupem nábytku nebo stěhovacím záměrem. Stěhováci bývají vytížení i na několik týdnů dopředu, aby vás pak nezaskočilo, pokud od nich budete chtít akci na poslední chvíli, kdy nebudou mít na vás čas, protože si před vámi zakázku objednal už někdo jiný.