Naprostá volnost


Přemýšleli jste někdy o tom, proč některé ženy chodí bez podprsenky https://www.lifties.cz/? Možná vám to přijde divné a na dnešní dobu trochu zvláštní a netradiční. Jenže ty ženy, které nenosí klasickou podprsenku, dělají docela dobrou věc. Nevím, jestli o tom víte, ale podprsenka ochabuje svalstvo, takže při nošení třeba na celý den je to pro tělo dá se říct akorát zátěž. A zatěžovat svoje tělo zcela dobrovolně, to přece nikdo nechce. A teď se nabízí otázka, jak nahradit podprsenku a čím. Je spousta možností. Buď můžete chodit úplně bez podprsenky, což některým ženám ani nevadí a řekla bych dokonce, že jim to spíše prospěje, než uškodí.

s

Ta druhá skupina, která je ale na podprsenku nějakým způsobem zvyklá, si může objednat třeba pásky na prsa. Slyšeli jste už o nich někdy? Pokud ne, tak já vám ráda prozradím, o co se to vlastně jedná. Pásky na prsa totiž dokážou nahradit klasickou podprsenku úplně levou zadní. Možná, že to pro vás bude ze začátku nezvyk a nebudete se v nich cítit úplně nejsebevědomější. Ale jakmile zjistíte, k čemu slouží, určitě už podprsenku nebudete chtít používat. Narozdíl od klasické podprsenky totiž pásky na prsa necítíte ani po několika hodinách nošení.

s

Prsa zakryjí tak, aby nic nebylo vidět a bude vám dobře a komfortně. A když si dáte třeba nějaké šaty dejme tomu s výstřihem, tak to taky bude vypadat dobře, protože pásky na prsa zároveň i udržují jejich tvar – takže se opravdu není čeho bát. Určitě bych to být vámi alespoň zkusila. Nemůžete nic ztratit, pouze získat. Když se vám pásky na prsa nezalíbí (o čemž docela silně pochybuji), tak je prostě jednoduše vrátíte a je to. A když se vám zalíbí, tak je budete hrdě nosit s jakýmkoliv outfitem. A věřte mi, že pásky na prsa jsou mnohem příjemnější a lepší variantou než klasická podprsenka, která vás všude táhne…